Moc świątecznej magii w Parku Miliona Świateł!

W Parku Źródliska w Łodzi, gdzie multimedialna wystawa Park Miliona Świateł ożywia zimowy krajobraz, grudzień przynosi dodatkowe atrakcje dla mieszkańców i turystów. Nowości, takie jak pokazy laserowe, ekspres polarny dla najmłodszych oraz świąteczna oprawa muzyczna i dekoracje, sprawią, że park stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dla wszystkich odwiedzających.

Sobotnio-niedzielne pokazy laserowe w Parku

Obok świetlnych instalacji zapraszających mieszkańców i turystów do odkrycia zimowego świata z baśni Hansa Christiana Andersena, Łódzkie Centrum Wydarzeń i firma Multidekor zdecydowali, aby Park Miliona Świateł stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Co weekend na odwiedzających czekają fascynujące pokazy laserowe nad jeziorem. Spektakle odbywać się będą co pół godziny, oferując niezapomniane wrażenia wśród malowniczych pejzaży.

Ekspres polarny – nowa atrakcja dla dzieci

Dla najmłodszych od piątku do niedzieli przygotowano wyjątkową atrakcję - podróż ekspresem polarnym. Ten klimatyczny przejazd, skryty w namiocie, będzie doskonałą rozrywką dla wszystkich dzieci. Z kolejki będzie można skorzystać aż do godziny 21.00. Co ważne, wszystkie nowości wliczone są w cenę biletu wstępu.

Świąteczny czas w Parku

Zbliżając się do świąt, park wypełni się jeszcze więcej magii świątecznej. Pojawi się więcej świątecznej atmosfery w postaci muzyki i świetlnych dekoracji.

- W Parku Miliona Świateł zawsze staramy się, aby malowane światłem i opowiadane muzyką opowieści o Królowej Śniegu było wyjątkowym doświadczeniem, które zapada w pamięć na długo. Wierzymy, że każdy, kto odwiedzi nasz magiczny park w okresie świątecznym w pełni zachwyci się blaskiem Królowej Śniegu – mówi Mateusz Kaczorowski z firmy Multidekor.

Wyróżnienie dla Parku Miliona Świateł
Park Miliona Świateł otrzymał prestiżowe wyróżnienie od Polskiej Organizacji Turystycznej za "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2023".  

- Nagroda dla naszego Parku oznacza, że doceniono ogromny wpływ organizowanej przez nas multimedialnej wystawy świetlnej w Łodzi na atrakcyjność turystyczną całego regionu łódzkiego. To szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, gdy turystów do tej pory w naszym mieście było mniej, a dzięki Parkowi Miliona Świateł Łódź jest chętniej odwiedzana – mówi Michał Adamkiewicz z Łódzkiego Centrum Wydarzeń.  


Wystawę można odwiedzać od poniedziałku do niedzieli (od 13 października). Bilety do kupienia na www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasie biletowej na terenie atrakcji. Aby uniknąć oczekiwania w kolejce organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów online.

Bilety: Poniedziałek – niedziela:
Ulgowy 39,- | Normalny 45,- | Rodzinny 149,-
Promocja TANIEJ ONLINE – bilety do wykorzystania od poniedziałku do czwartku.
Ulgowy 32,- | Normalny 36,- | Rodzinny 120,-
Dzieci do lat trzech — wejście darmowe | Ulgowy - 3-18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie | Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci (3-18 lat)

ZOBACZ TAKŻE