Monopoly Łódź. Znamy datę premiery gry. Przygotowano dodatkowe atrakcje [SZCZEGÓŁY]

Już wkrótce łodzianie będą mogli wylicytować swoje ulubione miejsca w Łodzi w jednej z najbardziej kultowych planszówek — Monopoly! Ulica Piotrkowska, Las Łagiewnicki czy plac Wolności - to tylko niektóre miejsca, na które trafią gracze w trakcie rozgrywki. Specjalna wersja gry została przygotowana z okazji 600. Urodzin Łodzi.

Monopoly Łódź
Monopoly Łódź

Łódzka edycja Monopoly zadebiutuje już w sobotę, 28 października. Oficjalna premiera odbędzie się w Art. Inkubatorze o godzinie 11:00. Do tego czasu wygląd pudełka oraz samej planszy pozostanie tajemnicą. A to wszystko dlatego, że w dniu premiery Łódź zamieni się w olbrzymią planszę, inspirowaną planszówką. Wydawca gry Winning Moves oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń organizuje bowiem drużynową grę terenową. Na starcie gracze otrzymają mapę lokalizacji do odwiedzenia. Około godzinna trasa przebiegnie przez kultowe lokalizacje Łodzi,  które zostały ujęte w grze. Uwaga, przy punktach kontrolnych będą czekali przedstawiciele Monopoly, którzy przygotowali pytania lub zadania do wykonania! Najlepsze drużyny wygrają swój własny egzemplarz gry. Liczy się zarówno czas, jak i zdobyte po drodze punkty.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się 18 października. Aby wziąć udział w zabawie należy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem maila — gramiejska@prc.pl. W wiadomości należy zawrzeć imiona i nazwiska maksymalnie czterech graczy oraz numer kontaktowy. Szczegóły wydarzenia zostaną przekazane graczom w mailu zwrotnym.

ZOBACZ TAKŻE