„Na podbój IT!” – konferencja dla osób zainteresowanych pracą w branży IT w Monopolis

Miasto Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Jakości Systemów Informatycznych zorganizują w maju w Monopolis konferencję „Na podbój IT!” skierowaną do osób zainteresowanych pracą w tej branży i stawiających już w niej pierwsze kroki.

fot. ŁÓDŹ.PL
Dla osób stawiających pierwsze kroki w branży IT

Zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT ciągle rośnie, każdego dnia pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę. Urząd Miasta Łodzi i SJSI dostrzegają popyt na wykwalifikowanych pracowników w tym obszarze i chcą ułatwić proces planowania i rozwoju kariery.

– Nasze Stowarzyszenie opiera się na misji szerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń z zakresu jakości systemów informatycznych – mówi Sebastian Małyska, Prezes SJSI. – Łódź stawia na IT. Widzimy, jak ten sektor rozwija się w mieście, dlatego chcemy prowadzić tu działania, które przyczynią się do zwiększania zainteresowania podnoszeniem kompetencji zawodowych.  

– Pokażemy, jak wejść na rynek IT, czego się spodziewać, co zrobić, by stać się specjalistą, którego szukają firmy. Liczymy, że temat będzie interesujący zarówno dla mieszkańców Łodzi, jak i osób spoza miasta, które właśnie tutaj mogłyby rozwijać swoje kariery – dodaje Adam Brzostowski, Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej w Urzędzie Miasta Łodzi.

Jak wziąć udział w konferencji w Monopolis?

Konferencja odbędzie się w Artkombinacie – Scenie Monopolis przy ul. Kopcińskiego 62 A. Uczestnictwo w jest płatne, ale nie trzeba kupować biletów – wystarczy dowolnie wybranej organizacji charytatywnej przekazać datek w kwocie co najmniej 50 zł. Konferencja planowana jest na 150 osób. Można się na nią zarejestrować przez zgłoszenie na stronie<link https://podboj.it/> podboj.it</link>

ZOBACZ TAKŻE