Noworoczny Koncert Wiedeński. Gwiazdy wystąpią w Filharmonii Łódzkiej

Gwiazdorska obsada, soliści, orkiestra i balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne - to wszystko czeka na widzów podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego, który odbędzie się 6 lutego w Filharmonii Łódzkiej.

mat. prasowe
Noworoczny Koncert Wiedeński
4 zdjęcia
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Noworoczny Koncert Wiedeński to widowisko dla całej rodziny, udowadniające, że muzyka łączy pokolenia. Wystąpi na nim najbardziej rozpoznawalna Orkiestra Straussowska wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa, nieprzerwanie od niemal dekady. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. W klimat bali wiedeńskich publiczność wprawią także olśniewające kreacje artystów, suknie balowe solistek oraz Straussowskiej Orkiestry Kameralnej.

Podczas koncertu wystąpią soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec i fortepianu, soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. To gwiazdy, które wzruszają i bawią publikę od wielu lat - za każdym razem przyjmowane są owacjami na stojąco! 

Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej grupy artystów stały się już tradycją. Podczas koncertu zabrzmią największe, ponadczasowe i bliskie sercom melomanów przeboje króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". 

Bilety na Noworoczny Koncert Wiedeński

Kasa Filharmonii Łódzkiej, ul. Narutowicza 20/22, tel. 42  664 79 79 

Księgarnie PWN: ul. Więckowskiego 13, ul. Kopcińskiego 31 

Sklep Muzyczny Riff: ul. Piotrkowska 53

BILETY ONLINE: <link https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68702/lodz/noworoczny.koncert.wiedenski/>Kup bilet na Noworoczny Koncert Wiedeński</link>

ZOBACZ TAKŻE