Nowy sezon w Teatrze Kamila Maćkowiaka. Zgarnij zniżkę na bilety! [REPERTUAR]

Trwają przygotowania do nowego sezonu teatralnego. Ekipa Teatru Kamila Maćkowiaka pracuje nad tym, żeby wszystko było gotowe na czas. W jesiennym repertuarze widzowie znajdą uwielbiane komedie oraz monodramy.

Nowy sezon w Teatrze Kamila Maćkowiaka - fot. Joanna Jaros
W jesiennym repertuarze widzowie znajdą uwielbiane komedie oraz monodramy , fot. Joanna Jaros

Totalnie szczęśliwi

Już 23 i 24 września łodzianie będą mogli zobaczyć pierwsze w tym sezonie spektakle. Na scenę wróci komedia „Totalnie szczęśliwi”, zawsze tłumnie oglądana przez widzów. W rolach głównych Ewa Audykowska-Wiśniewska oraz Kamil Maćkowiak, grający „wiecznych” singli uparcie poszukujących miłości.

DIVA Show

Wraca również „DIVA Show”. Królowa łódzkich scen zachwyci swoich gości 29 i 30 września oraz 1 października. A w kolejnym tygodniu (7 października) widzowie będą mogli spotkać się z Karolem, bohaterem spektaklu „Idiota”, właścicielem plajtującego baru, który decyduje się wziąć udział w nietypowym eksperymencie, aby otrzymać pokaźne wynagrodzenie.

Klaus – obsesja miłości, Cudowna terapia, Zombi

Na scenę powróci także demoniczny Klaus Kinski – genialny aktor i zarazem jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci filmu i teatru XX w. Kamil Maćkowiak wcieli się w tę rolę w monodramie „Klaus – obsesja miłości” 8 i 9 października. W jesiennym repertuarze pojawiają się także ceniona „Cudowna terapia” z udziałem Patrycji Soliman oraz Mariusza Słupińskiego oraz dramat nagradzanego Christiana Lollikego pt. „Zombi”. Spektakl wyreżyserował Waldemar Zawodziński, tworząc aktualną, wielowątkową tragifarsę z udziałem trzech aktorów i trzech drag queen!

Zniżki dla czytelników Łódź.pl

Specjalnie dla czytelników „Łódź.pl” Fundacja Kamila Maćkowiaka przygotowała rabat. Na hasło JESŁPL15% można kupić bilety z 15-procentowym rabatem na wybrane pokazy:

  • „DIVA Show”, 29 września, godz. 19:00,
  • „Idiota”, 7 października, godz. 17:00,
  • „Klaus – obsesja miłości”, 9 października, godz. 19:00,
  • „Zombi”, 16 października, godz. 16:00.

Jak kupić bilet ze zniżką?

  • Internetowo, przez system rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org, wpisując kod rabatowy JESŁPL15% (po wpisaniu kodu należy kliknąć „Zatwierdź”). Kod jest ważny tylko do 23 września 2022 r.!
  • Telefonicznie, dzwoniąc na 794 460 500 – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–16:00.
  • Mailowo, wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org.

Teatr Kamila Maćkowiaka gra w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 83.

ZOBACZ TAKŻE