Open Day na festiwalu Promised Land 2023 w Łodzi. Bilety na imprezę w EC1 Łódź już w sprzedaży!

Open Day to miejsce spotkań branży kreatywnej, fanów i fanek gier oraz artystów i artystek, stawiających pierwsze kroki w świecie sztuki cyfrowej i tradycyjnej. Wydarzenie otworzy 2 września 2023 r. tegoroczną edycję festiwalu Promised Land w EC1 w Łodzi.

Open Day Promised Land 2023

Open Day to seria spotkań i warsztatów z osobami na co dzień pracującymi przy tworzeniu znanych na całym świecie filmów czy gier. Chętni będą mogli skorzystać z ich doświadczenia i wykorzystać je w budowaniu artystycznego portfolio. Wśród ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą będą m.in. artyści i artystki z CD PROJEKT RED.

W programie imprezy są także pokazy najnowszych technologii i narzędzi wykorzystywanych m.in. w tworzeniu sztuki cyfrowej. W trakcie Open Day odbędą się również wykłady i prezentacje. Jednym z prelegentów będzie Paweł Sasko z CD PROJEKT RED, który pracował przy takich tytułach jak Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Cyberpunk 2077, a obecnie jako Quest Director wspiera zespół w pracach nad Widmem wolności — nadchodzącym dodatkiem do Cyberpunka 2077.

Więcej szczegółów oraz pełen program wydarzenia zostaną opublikowane wkrótce na oficjalnej stronie Open Day. Bilety na Promised Land Open Day dostępne są na stronie EC1 Łódź. Wszystkie osoby uczestniczące w Promised Land Art Festival mają gwarantowany wstęp na Open Day w ramach biletu na główną część festiwalu. 

ZOBACZ TAKŻE