Orientarium w Łodzi. Poznaj miłosne zwyczaje mieszkańców zoo [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Kto jest stały w uczuciach, a kto nie lubi się wiązać? Poznaj miłosne zwyczaje zwierzaków podczas walentynkowego spotkania w Orientarium w Łodzi. W najbliższą niedzielę, 13 lutego opowiemy między innymi o godowych zachowaniach zwierząt.

fot. ŁÓDŹ.PL
Poznaj miłosne zwyczaje zwierzaków z Orientarium w Łodzi

Prelekcje kierowane są do osób dorosłych. – Porozmawiamy o tym, po co istnieje płeć, jakie formy miłości uprawiają poszczególne gatunki zwierząt. Które są największymi kochankami? Kto zalicza się do grupy monogamistów? Przedstawimy również ciemne strony życia seksualnego zwierząt i zdradzimy, jaką antykoncepcję stosują – zapowiada dr Magdalena Janiszewska, kierownik działu edukacji w łódzkim zoo.

Walentynkowe spotkanie będzie połączone ze zwiedzaniem nowego obiektu na terenie ogrodu – Orientarium w Łodzi. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Jak się zapisać?

Zapisy trwają do dnia 11 lutego, do godz. 12:00. Wypełniony formularz wysyłamy na adres: dydaktyka@zoo.lodz.pl. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na<link http://www.zoo.lodz.pl> www.zoo.lodz.pl</link>

W przypadku przyjęcia i potwierdzenia rezerwacji zgłaszający otrzymuje w mailu unikatowe hasło, które podaje przewodnikowi przy kasie zoo.

Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń mailowych. Nie odpowiadamy na maile niezakwalifikowanych osób.

GODZINY SPOTKAŃ:

I tura – godz. 10:00

II tura – godz. 13:00

MIEJSCE SPOTKANIA

Przed kasami zoo (UWAGA! Wróciliśmy do głównego wejścia przy ul. Konstantynowskiej)

ZOBACZ TAKŻE