Parada Kundelków w Łodzi. Bezpłatne czipowanie, zwierzęta do adopcji i nie tylko [SZCZEGÓŁY]

Po raz pierwszy ulicą Piotrkowską dumnie przemaszerują psy „wielo-rasowe” i „wielce-rasowe”. Parada Kundelków, która wystartuje w niedzielę, 17 marca o godz. 11:00 z pl. Wolności, ma być świętem radości właścicieli czworonogów, ale jej celem jest też zachęcanie do adopcji zwierząt ze Schroniska w Łodzi.

Plac Wolności/Parada Kundelków
Parada Kundelków w Łodzi

Każdy może wziąć swojego wielo/rasowca, jednak prosimy o uprzednie upewnienie się, czy zwierzę dobrze czuje się w dużym tłumie. 

Parada Kundelków przejdzie ulicą Piotrkowską z placu Wolności do pasażu Schillera, gdzie będzie czekał Czipobus Safe Animal, bezpłatnie czipujący psy. Warunkiem czipowania jest posiadanie ważnej książeczki zdrowia psa, aktualnych szczepień oraz dowodu osobistego właściciela. 

Bardzo istotnym wątkiem Parady jest akcja #ADOPTUJsŁODZIAKA, czyli zachęcanie łodzian do adopcji psów ze Schroniska w Łodzi. Na miejscu będzie kilkanaście zwierząt z tej placówki, będą to psy, którym nie przeszkadza duża liczba ludzi i będą się tam świetnie czuły. 

Na miejscu będzie można o wszystko zapytać ekspertów, ale same adopcje przeprowadzane są w schronisku. Wystarczy skorzystać z jednego z poniższych namiarów i rozpocząć najpiękniejszą przygodę w swoim życiu. Co ważne, od początku marca 2024 r. adopcje przy ul. Marmurowej przeprowadzane są codziennie, również w weekendy. 

Więcej o adpocjach na strona Schroniska w Łodzi:

  • www.schronisko.uml.lodz.pl 
  • informacje odnośnie adopcji: schronisko.adopcje@jst.uml.lodz.pl
  • organizacja i informacje ogólne: schronisko.biuro@jst.uml.lodz.pl 

ZOBACZ TAKŻE