Park Miliona Świateł w Łodzi powraca! Znamy ceny, atrakcje i datę otwarcia! [WIZUALIZACJE, MAPA]

Już niedługo park Źródliska ponownie stanie się miejscem magicznym. Jeszcze w październiku 2023 r. przemieni się w Park Miliona Świateł. Organizatorzy zadbali o zupełnie nowe, premierowe atrakcje. Bilety warto zakupić wcześniej, ponieważ będą dostępne ze zniżką.

wizualizacja parku rozrywki
Park Miliona Świateł powraca! (wizualizacja, mat. pras.)
17 zdjęć
wizualizacja parku rozrywki
wizualizacja parku rozrywki
wizualizacja parku rozrywki
wizualizacja parku rozrywki
wizualizacja parku rozrywki
ZOBACZ
ZDJĘCIA (17)

Wizualizacje atrakcji i mapę znajdziesz w galerii powyżej. Kliknij jedną z miniaturek!

W tym sezonie czeka nas nowy temat przewodni – baśniowa kraina Królowej Śniegu. Nowe instalacje świetlne wprowadzą odwiedzających w magiczny nastrój i zanurzą ich w scenerii wprost z baśni Hansa Christiana Andersena. Przygotowano iluminacje i pokazy świetlne, będzie można spotkać Królową Śniegu, wielkiego renifera i inne postacie z tajemniczego lasu. Na specjalną uwagę zasługują również zorza polarna i Aleja Pałacowa.

Park Miliona Świateł. Otwarcie już 13 października!

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowane jest na 13 października. A od 29 września na rynku Manufaktury można podziwiać wielką instalację, która jest zapowiedzią atrakcji w Źródliskach. Co godzinę możemy tam zobaczyć darmowy, świetlno-muzyczny spektakl. Pokazy odbywają się od godz. 18:00 do 22:00 każdego dnia.

Harmonogram atrakcji w ramach otwarcia parku:

  • 13.10 piątek – lot balonem na uwięzi. Pierwsze loty od godz. 18:00

Podczas otwarcia uczestnicy będą mogli wykupić taki lot w kasie biletowej. Otrzymają tam specjalny żeton, który uprawni ich do zapisania się na lot. Zaplanowano 40 takich lotów po 3 osoby.

  • 14.10 sobota – pokazy laserowe

Pokazy laserowe w okolicach stawu przewidziano co godzinę – pierwszy z nich o godz. 18:00.

Park Miliona Świateł. Ceny biletów

W tym sezonie organizatorzy zrezygnowali z datowanych biletów, dzięki czemu można wykorzystać je dowolnego dnia. Wejściówki kosztują 45 zł (bilet normalny), 39 zł (ulgowy) i 149 zł (rodzinny: 2 dorosłych + 2 dzieci w wieku 3–18 lat). Dzieci do lat 3. mogą wchodzić na teren parku za darmo. Z biletów ulgowych mogą skorzystać dzieci w wieku 3–18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Atrakcyjne ceny w przedsprzedaży

Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu organizator przygotował promocję. Na stronie www.parkmilionaswiatel.pl można kupić bilety już teraz, w niższych cenach. Za normalny zapłacimy 36 zł, za ulgowy - 32 zł, a za rodzinny 120 zł. Warto się spieszyć, liczba promocyjnych wejściówek jest ograniczona.

Bilety kupimy taniej także z Kartą Łodzianina. Aby skorzystać ze zniżki trzeba pobrać ze strony (https://kartalodzianina.pl/n-partnerzy.qbpage) kod rabatowy, a potem wpisać go przy zakupie.

ZOBACZ TAKŻE