Partnerzy ŁÓDŹ.pl – dziękujemy, że jesteście z nami kolejny rok!

Kończy się drugi rok istnienia Łódź.pl. Każde wydanie to ciekawe i aktualne informacje o wydarzeniach z naszym mieście dla czytelników, również dzięki naszym miejskim partnerom.

Partnerzy ŁÓDŹ.pl – dziękujemy, że jesteście z nami kolejny rok!
Partnerzy ŁÓDŹ.pl – dziękujemy, że jesteście z nami kolejny rok!

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań, również w ŁÓDŹ.pl. Mija drugi rok kalendarzowy wydawania miejskiej gazety, w której pokazujemy czytelnikom, jak zmienia się Łódź, dokąd warto wybrać się w wolnym czasie, gdzie ciekawie spędzić chwile ze znajomymi, z rodziną, albo nawiązać nowe znajomości. Szukamy też i przedstawiamy na łamach gazety łodzian z nietuzinkowymi pasjami, zainteresowaniami i pracą.

ŁÓDŹ.pl – partnerzy

Wszystko to jest możliwe dzięki naszym partnerom – miejskim spółkom, którzy decydują się zainwestować swoje budżety na promocję oraz kampanie informacyjne i edukacyjne w największej łódzkiej gazecie, w sumie ponad 350 tysięcy złotych.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za kolejny rok współpracy Orientarium ZOO Łódź, Aquaparkowi Fala, Expo-Łódź, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu oraz Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji. Razem tworzymy ciekawy miejski informator, który dociera do tysięcy łodzian, co najważniejsze, bezpłatnie.

ZOBACZ TAKŻE