Podziel się książką. Podaruj książkowe prezenty dzieciom i seniorom. Jak to zrobić?

Wystartowała kolejna edycja akcji "Podziel się książką" organizowanej przez łódzką księgarnię internetową Gandalf.com.pl. Tym razem skupia się na najmłodszych i najstarszych czytelnikach. Jak się przyłączyć?

Akcja "Podziel się książką"
Akcja "Podziel się książką"

Partnerami teegorocznej akcji zostały Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi. Z dziećmi i seniorami można podzielić się książką aż do końca lutego 2023 r.

Jak przyłączyć się do akcji "Podziel się książką"?

Celem akcji jest przekazanie książek podopiecznym Fundacji Dr Clown i Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi. Jak to zrobić?

Do książek kupionych przez klientów księgarni, Gandalf.com.pl dołoży kolejny zestaw tytułów!

Przekaż książkę na rzecz Fundacji Dr Clown

Misją Fundacji Dr Clown jest niesienie otuchy i wsparcia dzieciom przebywającym w szpitalach. Pogodą ducha, uśmiechem, zabawnymi przebraniami i zabawami starają się podnieść na duchu najmłodszych pacjentów i oderwać ich myśli od problemów zdrowotnych. Spraw dzieciom przebywającym w szpitalach wyjątkowy prezent w postaci wybranej książki!

Wspomóż podopiecznych Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Kto twierdzi, że starość jest nudna i skazuje na siedzenie w domach, nigdy nie spotkał podopiecznych Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora (CZAS)! Ideą Centrum jest aktywizacja i umożliwienie łatwego dostępu do kultury starszym osobom, poprzez organizację warsztatów, kursów i zajęć. CZAS to inicjatywa powstała z ramienia Urzędu Miasta Łodzi. Dzięki zakupionym książkom seniorzy mogą poszerzać wiedzę i ciekawie spędzać czas.

ZOBACZ TAKŻE