Półkolonie 2024 w Łodzi. Rekrutacja uzupełniająca tylko do wtorku, 11 czerwca!

Są jeszcze wolne miejsca na letnie półkolonie 2024 w szkołach i placówkach edukacyjnych w Łodzi. Rekrutacja uzupełniająca potrwa do wtorku, 11 czerwca do godz. 17:00. Jak się zapisać? Sprawdź szczegóły!

Półkolonie w Łodzi
Rusza rekrutacja uzupełniająca na półkolonie 2024 w Łodzi

 Szkoły i placówki edukacyjne przygotowały na tegoroczne wakacje 9000 miejsc na 10 letnich turnusów. Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń zostało jeszcze około 2000 wolnych miejsc. W wielu przypadkach opiekunowie zrezygnowali z posłania swojej pociechy na zajęcia lub nie wnieśli opłaty za półkolonie.

 Rodzice zapisują dzieci przez elektroniczny system rejestracji dostępny na stronie lodz.pl/lato. Podobnie, jak w pierwszym etapie naboru, mogą na spokojnie wybierać placówki i turnusy. Mają na to czas do 11 czerwca do godziny 17:00.

O godzinie 18:00 rodzice będą mogli wysłać wszystkie swoje zgłoszenia w systemie, klikając odpowiedni przycisk. Maksymalnie po godzinie otrzymają informację o tym, czy udało się im zarejestrować dziecko do wybranej placówki na wskazany turnus. Później będą mieli 48 godzin na dokonanie opłaty za półkolonie.

Link do systemu rejestracji, dokładną instrukcję zapisów oraz listę szkół i placówek organizujących półkolonie można znaleźć na stronie lodz.pl/lato.  

Instrukcja zapisów w drugiej turze rekrutacji na półkolonie 2024 w Łodzi:

  1. 7 czerwca o godz. 12:00 – publikacja listy wolnych miejsc i ponowne uruchomienie systemu 
  2. Od 7 czerwca od godz. 12:00 do 11 czerwca do godz. 17:00 – czas na wypełnianie zgłoszeń w systemie
  3. 11 czerwca o godz. 18:00 – wysyłka zgłoszeń w systemie 
  4. Po maksymalnie godzinie od wysłania zgłoszenia rodzic dostanie informację, czy jego dziecko zakwalifikowało się na wybrany turnus do wskazanej placówki

ZOBACZ TAKŻE