Powrót do Sajgonu – Teatr Muzyczny wznawia „Miss Sajgon” [ZDJĘCIA]

Popularny musical „Miss Sajgon” był jednym z hitów poprzedniego sezonu teatralnego. Po dłuższej nieobecności będzie go można ponownie zobaczyć na łódzkiej scenie w marcu i kwietniu.

fot. Michał Matuszak
Uwielbiany przez widzów musical powraca na deski Teatru Muzycznego w Łodzi
6 zdjęć
fot. Michał Matuszak
fot. Michał Matuszak
fot. Michał Matuszak
fot. Michał Matuszak
fot. Michał Matuszak
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

„Miss Sajgon” znowu na scenie

Widzowie mogli zobaczyć już spektakl w 2019 r. Historia miłości Kim i Chrisa, wietnamskiej sieroty i amerykańskiego żołnierza, szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Łódzka inscenizacja pozwoliła również odkryć nowe talenty na scenie polskiego musicalu. Premierową odtwórczynią roli Kim była Joanna Gorzała. Młodziutka adeptka sztuki musicalu pochodzi z Tarnobrzega i tuż przed premierą skończyła 18 lat. 

Główna rola w tak znanym tytule była dla niej debiutem na profesjonalnej scenie teatralnej. Artystce udało się stworzyć ciekawą, wielowymiarową postać wspartą znakomitym wokalem. Gorzała bardzo cieszy się z powrotu do tego tytułu i w roli Kim będzie można ją zobaczyć 4, 5 i 6 marca. 

W rolach głównych

Jednym z odtwórców roli Chrisa ponownie będzie Jan Traczyk. Dobrze znanego na polskiej scenie musicalowej artystę widzowie mogą również kojarzyć z udziału w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

W roli Gigi widzom zaprezentuje się ponownie Katarzyna Łaska znana widzom między innymi z polskiego wykonania piosenki „Mam Tę Moc” z bajki „Kraina lodu”. 

„Miss Sajgon” wraca na scenę Teatru Muzycznego (ul. Północna 47/51) w marcu (spektakle zaplanowano na trzy weekendy). Bilety można kupić w kasach teatru oraz online poprzez stronę teatru – <link http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl>www.teatr-muzyczny.lodz.pl</link>, w cenie od 40 do 160 zł. 

Najbliższe spektakle:

4 marca o godz. 11:00 i 18:30, 

5 marca o godz. 18:300,

6 marca o godz. 17:00,

10 marca o godz. 11:00,

11 marca o godz. 18:30,

12 marca o godz. 18:30,

13 marca o godz. 17:00,

18 marca o godz. 11:00 i 18:30,

19 marca o godz. 18:30,

20 marca o godz. 17:00.

ZOBACZ TAKŻE