Przebudowa Osobliwej wkracza w ostatni etap. Zmiany w organizacji ruchu [WIZUALIZACJE]

Ulica Osobliwa zyska nową nawierzchnię, proste chodniki i parkingi. Zanim to nastąpi, należy wykonać sieci podziemne. Od poniedziałku, 20 marca, pojawią się utrudnienia na ul. Kosynierów Gdyńskich i ul. Łazowskiego.

Ulica Osobliwa - wizualizacje
Ulica Osobliwa zyska nową nawierzchnię, proste chodniki i parkingi
6 zdjęć
Ulica Osobliwa - wizualizacje
Ulica Osobliwa - wizualizacje
Ulica Osobliwa - wizualizacje
Ulica Osobliwa - wizualizacje
Ulica Osobliwa - wizualizacje
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

Trwa przebudowa ul. Osobliwej. Choć to mała, osiedlowa ulica, to jest ona bardzo ważna nie tylko dla mieszkańców Chojen. Przy niej znajduje się szpital Bonifratrów, do którego dojeżdżają mieszkańcy z różnych części miasta. Przebudowa ulicy pozwoli zapewnić wygodny, bezpieczny i bez barier architektonicznych dojazd i dojście do szpitala. Powstanie nowa jezdnia, chodniki oraz miejsca parkingowe, które wcześniej były w opłakanym stanie. Przebudowa pozwoli uporządkować przestrzeń i rozwiązać problemy.

Aby zrealizować odwodnienie drogi, należy wykonać sieci podziemne również w ul. Kosynierów Gdyńskich i ul. Starościńskiej. W związku z tym od poniedziałku, 20 marca, zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Kosynierów Gdyńskich i ul. Łazowskiego. Dojazd do szpitala możliwy będzie od strony ul. Pryncypalnej, a  do centrum handlowego na ul. Łazowskiego od ul. Kongresowej. Zmienioną trasą pojadą również autobusy linii 75, które z ul. Rzgowskiej skręcą w ul. Strażacką i dalej ul. Kongresową, ul. Pryncypalną i ul. Kosynierów Gdyńskich dojadą do ul. Trybunalskiej, gdzie wrócą na swoją trasę. Objazd obowiązuje w obu kierunkach.

ZOBACZ TAKŻE