Remont Jaracza. Jak przebiega inwestycja? Przyjdź na spacer z wiceprezydentem!

W poniedziałek, 11 lipca, o godz. 17:00, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Spacerowego przeglądu inwestycji". Wiceprezydent miasta, Adam Pustelnik, wraz z mieszkańcami przyjrzy się i porozmawia na temat remontu ulicy Jaracza.

fot. ŁÓDŹ.PL
Remontowany jest ponad kilometrowy odcinek ulicy, od Polskiej Organizacji Wojskowej do Kopcińskiego

Remontowany jest ponad kilometrowy odcinek ulicy, od Polskiej Organizacji Wojskowej do Kopcińskiego. Mimo remontu, uczestnicy spotkania przespacerują się tą trasą. Dzięki temu każdą z wątpliwości mieszkańców będzie można rozwiać na miejscu, przyglądając się realizowanej inwestycji.

W ramach inwestycji realizowana jest nowa podbudowa, nawierzchnia oraz chodniki. Remontowany odcinek to kolejny etap przebudowy ulicy Jaracza.

„Spacerowy przegląd inwestycji" to cykl spotkań, w ramach którego pracownicy magistratu i jednostek odpowiedzialnych za remonty w mieście, prezentują aktualny stan prac, w ramach poszczególnych inwestycji. Spotkania mają formę spacerów, dzięki rozmowom, pytaniom i odpowiedziom, rozwiewane są wątpliwości, czy rozwiązywane problemy, powstałe w związku z prowadzonymi remontami. Informacje o wszystkich spotkaniach można na bieżąco znaleźć na stronie internetowej UMŁ.

Spotkania będą organizowane przez cały okres wakacji, aż do początku września.

ZOBACZ TAKŻE