Repremiera spektaklu „50 słów”. Na scenie Kamil Maćkowiak i Maria Seweryn

Na początku listopada odbyła się repremiera spektaklu Teatru Kamila Maćkowiaka „50 słów” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego. Tym razem na scenie oglądać mogliśmy Kamila Maćkowiaka w duecie z Marią Seweryn.

Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
Na początku listopada odbyła się repremiera spektaklu Teatru Kamila Maćkowiaka „50 słów” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego, fot. Tomasz Zawadzki
7 zdjęć
Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
Teatr Kamila Maćkowiaka - „50 słów”
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Duży sukces spektaklu

Przez dwa premierowe dni widownia była zapełniona po brzegi, a opinie po pokazach potwierdzają, że spektakl odniósł absolutny sukces.

Opisywany przez widzów jako „anatomia małżeństwa” spektakl to starcie dwóch silnych osobowości. Obok doskonale znanego łódzkim widzom Kamila Maćkowiaka stanęła tym razem Maria Seweryn, wybitna i charyzmatyczna aktorka mająca za sobą współpracę z twórcami, takimi jak Andrzej Wajda, Agnieszka Holland czy Krzysztof Warlikowski.

Opowieść o różnych wymiarach miłości

Głównych bohaterów – Lenę i Adama – poznajemy po 10 latach małżeństwa, w pierwszy wieczór, który spędzają bez 9-letniego syna. Wyjątkowa okazja budzi w małżonkach spore oczekiwania – on liczy na świetny seks, ona – że wreszcie nadrobi zaległości w pracy i zrelaksuje się przy kieliszku wina. Banał? Nic z tych rzeczy. To opowieść o miłości takiej, jaką jest: kruchej, niedoskonałej, pełnej nadziei i potrzeb, jak dwoje ludzi, którzy ją tworzą.

Ogromne zainteresowanie

Spektakl cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc na najbliższe pokazy 23 i 24 listopada nie ma już wolnych miejsc. W sprzedaży są natomiast ostatnie bilety na pokazy, które odbędą się 16 i 17 grudnia – do kupienia na www.teatrmackowiaka.pl. Teatr Kamila Maćkowiaka gra w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 83.

ZOBACZ TAKŻE