Ruszają zapisy na zajęcia w CZAS na luty. Seniorze, nie przegap okazji! [SZCZEGÓŁY]

Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora mają w lutym harmonogramy pełne atrakcji. Już w czwartek, 25 stycznia, będzie można zapisać się na zajęcia na cały nadchodzący miesiąc. Ping-pong? Zajęcia artystyczne? A może nordic walking? Warsztatów do wyboru jest wiele i na pewno każdy senior znajdzie coś dla siebie.

seniorzy
Ruszają zapisy na zajęcia w CZAS na luty
4 zdjęcia
seniorzy
seniorzy
seniorzy
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Seniorzy kochają aktywnie spędzać czas. W najbliższym miesiącu uczestnicy CZAS-ów będą mogli wziąć udział w spacerach nordic walking. Aby w nich uczestniczyć, wystarczy zabrać ze sobą sportowe kijki i założyć wygodne buty. Jeśli ktoś nie ma odpowiedniego sprzętu, nie powinien się martwić. Kije znajdą się dla każdego nowego chętnego.

Dla osób, które wolą poćwiczyć w sali gimnastycznej, też przygotowana jest bogata oferta. Dla wzmocnienia mięśni centra zaproponują gimnastykę i siłownie, a osoby, które preferują inny rodzaj aktywności, mogą zapisać się na zajęcia taneczne, zumbę i jogę. W CZAS-ach odbywają się również lekcje gry w tenisa stołowego. Wszystkie warsztaty oraz zajęcia są prowadzone przez koordynatorów i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają nie tylko o dobrą zabawę, ale również o bezpieczeństwo uczestników.

Dla artystycznych dusz – warsztaty plastyczne oraz warsztaty z szycia maskotek. Pluszowe misie i małpki są wręczane raz w roku dzieciom w łódzkich szpitalach. Seniorzy mogą zapisać się również na gimnastykę umysłu, prelekcje z tematów dotyczących zdrowego trybu życia, oraz lekcje, na których lepiej poznają funkcje swoich telefonów i komputerów.

Zapisy na zajęcia będą prowadzone telefonicznie 25 stycznia (czwartek) w godz. 9:00–13:00. Harmonogramy na nadchodzący miesiąc można znaleźć na stronach internetowych miejskich CZAS-ów. 

W Łodzi znajduje się siedem Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora:

  • przy ul. Cieszkowskiego (tel. 42 689 11 60), 
  • przy ul. Rzgowskiej (42 306 74 74),
  • przy ul. Felińskiego (697 404 697), 
  • przy ul. Szpitalnej (502 322 547), 
  • przy ul. Libelta (42 655 30 39),
  • przy ul. Nastrojowej (516 553 412),
  • przy ul. Przyrodniczej (42 617 12 32).

ZOBACZ TAKŻE