Seniorzy gotują. Wiosenne warsztaty dla młodych duchem w OFF Piotrkowska

Studio kulinarne Book&Cook (ul. Piotrkowska 138/140) zaprasza łódzkich seniorów na wiosenne warsztaty w ramach akcji „SeniorOFFo – OFF dla młodych duchem”.

fot. Łódź.pl / Radosław Jóźwiak
Warsztaty dla seniorów w Book & Cook
3 zdjęcia
fot. Łódź.pl / Radosław Jóźwiak
fot. Łódź.pl / Radosław Jóźwiak
fot. Łódź.pl / Radosław Jóźwiak
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Organizatorzy Kulinarnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku udowadniają, że dojrzały wiek to nie powód, aby spędzać czas tylko w domu. Jednym ze sposobów na zaktywizowanie seniorów są warsztaty, na których uczestnicy mogą poszerzyć swoje umiejętności, poznać nowe techniki kulinarne oraz przepisy, którymi zaskoczą swoich najbliższych. W program zajęć wpleciono również elementy edukacji żywieniowej pod kątem utrzymania dobrego samopoczucia i stanu zdrowia.

Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy nauczą się przygotowywać tatar z rzodkiewki, ogórka i awokado z ziołowym musem i żytnią grzanką oraz szaszłyki drobiowe z grillowanymi szparagami i sosem serowym.

Kulinarne zajęcia odbędą się we wtorek (26 kwietnia) o godz. 10:00 w studiu Book&Cook w strefie OFF Piotrkowska. Wstęp: 40 zł. Zapisy i informacje dodatkowe dostępne są pod numerem tel. +48 660 976 144.

ZOBACZ TAKŻE