Słaba druga połowa. Piłkarze ręczni Anilany przegrali z Autoinwestem Żukowo

Druga połowa meczu przesądziła o porażce ekipy Grot Blachy Pruszyński Anilana z Autoinwestem Żukowo. Do przerwy łodzianie prowadzili 17:16, ale z boiska zeszli pokonani. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli cztery bramki więcej.

Na drugą odsłonę meczu łodzianie wyszli zdekoncentrowani i szybko tracili kolejne gole. Przebudzili się przy wyniku 17:20. Odrobili straty, ale przy stanie 24:24 zanotowali kolejny przestój. Rywale ponownie odskoczyli na trzy trafienia, lecz tym razem nie pozwolili już gospodarzom doprowadzić do remisu i zwyciężyli 32:29.

Ekipa z Sobolowej ma więc nadal 19 pkt. i w tabeli Ligi Centralnej Mężczyzn zajmuje trzynaste miejsce. W 23. kolejce łodzianie zagrają na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec (23 marca, godz. 17:00).

Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź – KPR Autoinwest Żukowo 29:32 (17:16). Bramki dla Anilany: Aleksander Pinda 6, Dawid Jakubiec 6, Kamil Katusza 4, Damian Wawrzyniak 3, Konrad Czech 3, Damian Skowroński 2, Marcel Kamiński 1, Bartosz Pawlak 1, Eryk Pisarkiewicz 1, Eryk Pisarkiewicz 1, Szymon Krajewski 1.