Sobotnia Rękodzielnia w CH Tulipan. Sprawdź, co przygotowano

Najbliższa Sobotnia Rękodzielnia jeszcze w jesiennej odsłonie! Event od ponad roku zrzesza wyśmienitych lokalnych artystów i rzemieślników, którzy dzielą się swoimi wyjątkowymi wyrobami. Nabyć będzie je można już 5 listopada w CH Tulipan. Rękodzielnia to niezwykła, łódzka tradycja!

Sobotnia Rękodzielnia
Najbliższa Sobotnia Rękodzielnia jeszcze w jesiennej odsłonie, fot. mat. pras.

Jesienna Rękodzielnia

Ostatnia odsłona Rękodzielni połączona była z oficjalnym powitaniem jesieni. Ta niebywale kolorowa pora roku rozwinęła się już w pełni i póki co, darzy nas wyjątkowo ciepłym uczuciem, łagodnie wprowadzając w zimowy klimat. To już ostatnia szansa, aby zaopatrzyć się w piękne dyniowe wyroby, ciepłe swetry i czapki, czy unikatowe płaszcze, bo następna odsłona będzie już typowo zimowa! Rękodzielnia stała się już łódzką tradycją, cieszącą się dużą frekwencją, a organizowanie kolejnych edycji niezaprzeczalnie świadczy o sukcesie przedsięwzięcia.

– Dzięki cyklicznym spotkaniom z naszymi mistrzami rękodzielnictwa nie tylko wspieramy lokalną społeczność, ale też zacieśniamy więzi między nami, łodzianami. Dostępne tutaj wyroby są unikalne na skalę światową, próżno ich szukać gdziekolwiek indziej, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. A ponadto frekwencja – tutaj liczby mówią same za siebie – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor CH Tulipan w Łodzi.

Kiedy?

Najbliższa edycja odbędzie się już w sobotę 5 listopada w godzinach 9:00-21:00. Prócz typowo jesiennych wyrobów, jak zawsze dostępna będzie przepiękna biżuteria, urocze maskotki, czy stylowe ozdoby do wnętrz. Wstęp jak zawsze darmowy!

Więcej informacji na temat Sobotniej Rękodzielni i aktualności na stronie: https://www.chtulipan.pl/

ZOBACZ TAKŻE