Spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Orientarium Zoo Łódź. To laureatka prestiżowej nagrody

W sobotę, 30 września, w foyer Orientarium Zoo Łódź każdy będzie mógł spotkać się z młodą podróżniczką. Bezpłatne spotkanie rozpocznie się o 10:00.

Nela, mała podróżniczka
Spotkanie z podróżniczką w Orientarium Zoo Łódź

Nela od 10 lat podróżuje po świecie. Relacje z jej wyjazdów oraz opowieści o najdalszych zakamarkach globu śledziły miliony fanów w całej Polsce. Teraz Nelę będzie można zobaczyć na żywo w Orientarium Zoo Łódź. Osiemnastoletnia już pisarka ma na swoim koncie aż 20 podróżniczych książek dla dzieci. Zdobyła 4 Bestsellery i nagrodę Traveler National Geographic. Do łódzkiego ogrodu przywiezie najnowszą publikację Nela w krainie tysięcy wysp”.

Nela planuje studiować archeologię lub biologię morską i dalej przekazywać dzieciom wiedzę zdobytą podczas wypraw i rozwijać w nich wiarę w możliwości spełniania dziecięcych marzeń już od najmłodszych lat. 

O czym opowie Nela?

Na spotkaniu porozmawiamy o podróżach Neli. Dotarła ona bowiem do ponad 50 krajów! Była nawet na Antarktydzie, gdzie nagrywała między innymi materiały podwodne, obserwując pingwiny i lamparty morskie. – Bardzo się cieszę, że wyruszamy razem w kolejną podróż. Tym razem wybierzemy się do pewnego kraju, który składa się z ponad siedmiu tysięcy wysp. Mam na myśli Filipiny, które leżą daleko, daleko za wieloma morzami i jednym oceanem. W tej podróży zabiorę cię na kilka z tych wysp, wokół których rozwija się niesamowite morskie życie – zachęca do udziału w spotkaniu sama Nela.

W Orientarium Zoo Łódź będzie można również posłuchać opowieści z poprzednich wypraw, m.in. historii o ratowaniu kangurów w Australii czy nurkowaniu z rekinami. Dla prawdziwych fanów Neli przewidziano również moment na autografy.

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Bezpłatne spotkanie z Nelą odbędzie się 30 września o godzinie 10:00 w centrum konferencyjnym Orientarium Zoo Łódź. Nie trzeba się wcześniej zapisywać. Podczas spotkania będzie szansa wygrać wejściówki do Orientarium.

ZOBACZ TAKŻE