Stajnia Jednorożców planem zdjęciowym dla serialu. Utrudnienia w ruchu i MPK Łódź [SZCZEGÓŁY]

W niedzielę (6 sierpnia) filmowcy łódzkiej wytwórni OPUS Film zrealizują zdjęcia do nowej produkcji Netflix przy przystanku Łódź Centrum. Z tego powodu MPK Łódź przewiduje utrudnienia w komunikacji miejskiej MPK Łódź. Poznaj szczegóły.

Stajnia Jednorożców planem zdjęciowym dla serialu. Utrudnienia w ruchu i MPK Łódź
Stajnia Jednorożców planem zdjęciowym dla serialu. Utrudnienia w ruchu i MPK Łódź

Produkcję „Dokąd idziesz bracie” niebawem zobaczymy na platformie Netflix. Producentem jest łódzka firma OPUS Film, a akcja serialu rozgrywa się w Łodzi. W niedzielę, 6 sierpnia, zaplanowano plan zdjęciowy w rejonie przystanku Piotrkowska Centrum. Pojawią się tam zmiany w organizacji ruchu i tras tramwajów kursujących ul. Piotrkowską. Zostanie zamknięta jezdnia al. Piłsudskiego w kierunku Widzewa, od Kościuszki do Sienkiewicza, oraz ul. Piotrkowska przy Mickiewicza po stronie Centralu.

Zmiany MPK Łódź i w ruchu samochodowym

Objazdem pojadą tramwaje kursujące ul. Piotrkowską. Ominą ten odcinek przez Żwirki i Kościuszki, więc nie będą to duże utrudnienia dla pasażerów. Bez zmian będą kursować tramwaje po trasie W-Z. Zmiana tras dotyczy linii 2AB, 3, 11 i 19 w obu kierunkach. Na trasie objazdu tramwaje zatrzymają się na przystankach Kościuszki - Mickiewicza (w obu kierunkach) oraz Żwirki - Piotrkowska (w kierunku placu Niepodległości). Ponadto na skrzyżowaniu Kościuszki z Mickiewicza może dochodzić do czasowego zatrzymania pojazdów.

ZOBACZ TAKŻE