Sting zagra w Atlas Arenie! Legenda muzyki przyjedzie do Łodzi w czerwcu 2024 r.

7 czerwca 2024 roku w Atlas Arenie w Łodzi wystąpi legenda muzyki – Sting! Artysta w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego.

muzyk z gitarą
Sting zagra w Atlas Arenie! fot. mat. pras.

Podczas swojego show 17-krotny zdobywca nagrody Grammy wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych, kultowych już utworów. 

W Polsce artysta wystąpi w dwóch halach. Jedną z nich jest Atlas Arena w Łodzi, gdzie zagra 7 czerwca 2024 r. 

Bilety na koncert Stinga w Łodzi

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie www.sting.com. Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00 Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środa, 22 listopada o godz. 12:00.

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00

Więcej szczegółów znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Sting ciągle w formie

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykaną przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian "bezkonkurencyjnym" za jego "niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop".

ZOBACZ TAKŻE