Targi CD Action EXPO w Atlas Arenie. Z aplikacją Łódź.pl kupisz bilet wstępu taniej!

Tegoroczna impreza miłośników gier i nie tylko - CD Action EXPO, odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie, w dniach 1-2 czerwca 2024 roku. Rusza sprzedaż biletów na imprezę, a dzięki aplikacji Łódź.pl można kupić je taniej.

Targi CD Action EXPO Łódź
Targi CD Action EXPO w Atlas Arenie
7 zdjęć
Targi CD Action EXPO Łódź
Targi CD Action EXPO Łódź
Targi CD Action EXPO Łódź
Targi CD Action EXPO Łódź
Targi CD Action EXPO Łódź
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Organizator imprezy -  kultowy magazyn o grach CD Action, obiecuje mnóstwo atrakcji dla wszystkich fanów gamingu. Udział w targach to doskonała okazja, by spotkać się z innymi graczami, wziąć udział w licznych panelach i turniejach oraz zapoznać się z najnowszymi premierami gier. Nie zabraknie również atrakcji ze strony wystawców i partnerów imprezy. Szczególnym miejscem będzie Wioska Gothic, dzięki której będzie można przenieść się do Górniczej Doliny! Dostępna będzie Strefa Gier, która pozwoli wypróbować najnowsze hity, Strefa Retro dla fanów technologii i gier z lat 80. i 90. oraz strefa dla rodzin z dziećmi, gdzie będzie można znaleźć bezpieczne gry wideo, planszówki oraz gry karciane czy komiksy nawet dla 3-latków.

Bilety wstępu na targi Cd Action EXPO, obowiązujące na dwa dni imprezy, kosztują 30 zł, jednak posiadacze Karty Łodzianina mogą kupić bilet ze zniżką korzystając z aplikacji Łódź.pl za jedyne 10 zł.

ZOBACZ TAKŻE