Teatr Kamila Maćkowiaka. Walentynkowa zniżka dla czytelników Łódź.pl!

„50 słów” to doskonała pozycja na walentynki – zarówno dla par, jak i dla tych, którzy do teatru wolą chodzić sami. Czytelnicy Łódź.pl tylko przez 7 dni mogą skorzystać ze specjalnej zniżki, dzięki której bilety na walentynkowe pokazy otrzymają z rabatem -15%!

„50 słów” to doskonała pozycja na walentynki – zarówno dla par, jak i dla tych, którzy do teatru wolą chodzić sami, fot. Tomasz Zawadzki
4 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

50 słów

Lenę (Maria Seweryn) i Adama (Kamil Maćkowiak) to bohaterowie z 10-letnim stażem małżeńskim. Poznajemy ich w pierwszy wieczór, który spędzają bez syna. Wyjątkowa okazja budzi w małżonkach spore oczekiwania – on liczy na świetny seks, ona – że wreszcie nadrobi zaległości w pracy i zrelaksuje się przy kieliszku wina. Banał? Nic z tych rzeczy. Na szali pojawiają się indywidualne ambicje, pragnienia i lęki, które nosi w sobie każde z nich.

Romantyczny wieczór niepostrzeżenie staje się chwilą, która może zdecydować o przyszłości małżeństwa. Na jaw wychodzą tajemnice i stare rany, których teraz już nie udaje się przemilczeć. 

Maria Seweryn i Kamil Maćkowiak tworzą spektakl pełen emocji, a widzowie mogą odnaleźć  w scenicznych postaciach odbicie części własnego życia. 

Na walentynkowe pokazy „50 słów” Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza 14 lutego o godz. 17:30 i 20:00 oraz 15 lutego o godz. 19:00.

Jak kupić bilet ze zniżką?

1. Internetowo, przez system rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org, wpisując kod rabatowy ZAKOCHANIWTKM na dole strony (po wpisaniu kodu należy kliknąć „Zatwierdź”).

2. Telefonicznie, dzwoniąc pod nr 794 460 500 – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–16:00.

3. E-mailowo, wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org.

UWAGA! Kod rabatowy dla czytelników Łódź.pl ważny jest przez 7 dni od poniedziałku (16 stycznia) do niedzieli (22 stycznia).

ZOBACZ TAKŻE