Twenty One Pilots wystąpią w Atlas Arenie. Jedyny taki koncert w Polsce! [SZCZEGÓŁY]

Atlas Arena w Łodzi zatrzęsie się w posadach, gdy 9 kwietnia 2025 r. wielotysięczny tłum fanów powita swoich muzycznych idoli na jedynym w Polsce koncercie Twenty One Pilots.

Twenty One Pilots
Twenty One Pilots

Legendarny duet zdobywców statuetek GRAMMY® właśnie ogłosił ogólnoświatową trasę koncertową „The Clancy World Tour”. Twenty One Pilots przemierzą świat od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż po Australię i Nową Zelandię. Muzycy, w ramach „The Clancy World Tour”, odwiedzą Łódź i będzie to jedyny ich koncert w Polsce.

Zespół ogłaszając swoją najnowszą, a zarazem największą trasę koncertową, będą promować album „Clany”. Premiera tego wyczekiwanego krążka zaplanowana została na 17 maja 2024 roku. Uczestnicy koncertu oprócz kawałków z nowej płyty usłyszą też największe hity zespołu.

Bilety na koncert Twenty One Piltos w Atlas Arenie można będzie kupić na stronie www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 3 kwietnia o godz. 10:00, a przedsprzedaż Ticketmaster w środę, 3 kwietnia o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek, 5 kwietnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.

ZOBACZ TAKŻE