Tydzień w Bibliotece Miejskiej w Łodzi. Naturalna apteczka, wewnętrzna zmiana i nie tylko! [PRZEWODNIK]

Sprawdź, co na nadchodzący tydzień zaplanowały filie Biblioteki Miejskiej w Łodzi i... też je sobie zaplanuj, bo na część obowiązują zapisy!

biblioteka
Tydzień w Bibliotece Miejskiej w Łodzi

WTOREK

Światowy Dzień Autyzmu – zajęcia edukacyjne

godz. 16.30, Biblioteka SŁÓWKA ul. Boya-Żeleńskiego 15

Z okazji Światowego Dnia Autyzmu odbędą się zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci będą miały szansę zapoznać się z zagadnieniem autyzmu w przystępny sposób.

Obowiązują zapisy: tel. 571 553 015.

ŚRODA

Książki w szczególe – forum dyskusyjne. Kryminały z innych stron świata

godz. 18.00, filia 2, ul. Łagiewnicka 118

Dyskusyjne forum o książkach „Książki w szczególe”. Tematem spotkania będą kryminały z różnych stron świata. W trakcie spotkania każdy z uczestników, będzie mógł podzielić się ulubioną, kryminalną historią z kart książki oraz przedstawić jej walory literackie w odniesieniu do zagranicznego i rodzimego rynku wydawniczego kryminałów.

CZWARTEK

Spotkanie autorskie z Dorotą Combrzyńską-Nogalą

godz. 17.00, Biblioteka BLISKA , ul. Ketlinga 21

Spotkanie autorskie z łódzką pisarką, polonistką, surdopedagogiem, autorką powieści obyczajowych dla dorosłych i książek dla dzieci i młodzieży. Poznamy twórczość autorki, a w szczególności Odysejki i Bezsenność Jutki. Będzie możliwość zobaczenia ekranizacji filmu opartego na tej publikacji.

PIĄTEK

Jak skutecznie radzić sobie z oporem przed zmianą zawodową? - warsztaty Klaudii Zawadzkiej

godz. 17.00, Mediateka MEMO, ul. Moniuszki 5

Warsztaty Klaudii Zawadzkiej, podczas którego poznamy psychologiczne aspekty zmiany, rozpatrzymy gotowe strategie przezwyciężenia oporu aby z uśmiechem na ustach stawiać pierwsze kroki w lepszą przyszłość. Warsztat jest dla osób, które od dawna myślą o zmianie zawodowej, ale odkładają ją na jutro, które nie nadchodzi, czują opór lub lęk na myśl o podjęciu działania w kierunku zmiany zawodowej, wewnętrznie sabotują próby zmiany swojej sytuacji.

SOBOTA

Olejki eteryczne jako naturalna domowa apteczka

godz. 11.00, Biblioteka SŁÓWKA ul. Boya-Żeleńskiego 15

Spotkanie dla tych, którzy mają dość syntetycznej chemii, która zewsząd nas otacza i szukają dla siebie i bliskich naturalnych sposobów na wsparcie zdrowia i samopoczucia. Poznamy proste, skuteczne i naturalne sposoby na radzenie sobie z codziennymi dolegliwościami. Podczas spotkania dowiemy się czym są naturalne olejki eteryczne i jaka kryje się w nich moc prozdrowotna, jak używać olejków bezpiecznie, jak w prosty i naturalny sposób możesz wesprzeć olejkami zdrowie fizyczne i emocjonalne, wzmocnić odporność, zadbać o zdrowy sen, złagodzić różnego rodzaju bóle oraz inne dolegliwości

Obowiązują zapisy: tel. 571 553 015.

ZOBACZ TAKŻE