Urodziny Aquaparku Fala. Konkursy, promocje i inne atrakcje [PROGRAM]

Aquapark Fala w środę (2 lutego) świętuje swoje 14. urodziny. Punktualnie w południe będzie można poczęstować się tortem i lampką bezalkoholowego szampana. Jakie jeszcze atrakcje czekają na gości tego dnia?

fot. ŁÓDŹ.PL
Z okazji 14. urodzin aquaparku Fala zaplanowano wiele atrakcji

Dla miłośników Strefy Saun Fala przygotowała popołudnie i wieczór w urodzinowym wydaniu, w tym konkurs i specjalnie przygotowane ceremonie.

Na łowców okazji w Aquaparku Fala przez cały dzień będą czekały promocje:

  • bilet specjalny dla urodzonych 2 lutego – wejście do Strefy Basenowej w cenie 2zł/1h lub 4 zł/2h. Warunkiem skorzystania z promocji będzie okazanie kasjerowi aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia daty urodzenia
  • urodzinowe desery w Restauracji FALA w promocyjnej cenie 14 zł
  • rabat 14% na wszystkie zabiegi i masaże w Strefie SPA&Wellness

Dla spostrzegawczych idealny będzie konkurs „14 pirackich skarbów”, podczas którego trzeba będzie wytężyć wzrok. Warto, gdyż do wygrania są nagrody w postaci kuponów do sklepu internetowego Kubota Store. 

Przez całą imprezę gościom towarzyszyć będą piraci, którzy chętnie zapozują do zdjęć pod jednym warunkiem – musicie przyjść z uśmiechem na twarzy i mnóstwem pozytywnej energii. Zrobienie pamiątkowych fotek ułatwi darmowa fotobudka.

ZOBACZ TAKŻE