Vegilia w Pop'n'Art. Wegańska Wigilia na rzecz zwierzaków. Roślinne menu i inne atrakcje

Łódzcy weganie zapraszają na Vegilię, czyli świąteczną kolację w wersji wegańskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (18 grudnia) o godz. 16:00 w klubokawiarni Pop’n’Art przy pl. Wolności 6.

Vegilia w Pop'n'Art
Vegilia w Pop'n'Art

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! i ekipa Pop’n’Art po raz kolejny pokażą, że z sukcesem można przygotować tradycyjne świąteczne dania w wydaniu wegańskim (czyli bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego). Udowodnią również, że świąteczny czas wcale nie musi wiązać się ze zwiększonym zapotrzebowaniem na mięso, ryby i nabiał. 

Na spotkaniu będzie można spróbować wielu świątecznych roślinnych specjałów, dzielić się przepisami na swoje popisowe dania oraz znaleźć inspiracje na to, jak spędzić święta nieco inaczej. Podczas wydarzenia odbędą się również: konkurs na najsmaczniejsze danie, zbiórka darów dla Schroniska w Korabiewicach, sprzedaż kalendarzy Schroniska w Korabiewicach, quiz z nagrodami.

Dla kogo jest Vegilia? Dla każdego, kto zmienił lub chce zmienić swoje nawyki żywieniowe w trosce o zwierzęta, naszą planetę i własne zdrowie. Osoby po prostu otwarte na nowe smaki również są mile widziane. 

Wstęp z własnoręcznie przygotowanym daniem jest darmowy, a bez niego kosztuje 30 zł.

ZOBACZ TAKŻE