Walentynki w Orientarium Zoo Łódź. Romantyczne chwile gwarantowane! [SZCZEGÓŁY]

Spacer śladami największych historii miłosnych i romantyczna kolacja w tunelu oceanicznym. Orientarium Zoo Łódź szykuje niespodzianki na tegoroczne walentynki. Moc atrakcji potrwa od 10 do 14 lutego.

Walentynki w Orientarium Zoo Łódź, fot. ŁÓDŹ.PL

Spacery po Orientarium Zoo Łódź

Jako pierwsze wystartują spacery po Orientarium Zoo Łódź. Dział edukacji przygotował aż trzy ścieżki edukacyjne, tak by spacery mogły odbyć się niezależnie od panującej na zewnątrz aury.

Od 10 do 14 lutego w ramach biletu wstępu będzie można przejść się śladem najciekawszych historii miłosnych. Spacery są przewidziane dla 40 osób i startują z linii kas o godzinie 12:00. Będzie można usłyszeć o trudnej sztuce życia pod jednym dachem z teściową, o wierności w tłumie czy… o tym, która para młodych rodziców ma największe rządze.

Wieczór z rekinami

Kolejną atrakcją jest wieczór z rekinami. 10 lutego będzie można zajrzeć do strefy oceanicznej. Piątkowy wieczór rozpocznie się kąpielą słoni, wizytą na zapleczach hodowlanych, w tym sypialni słoni i w żłobku koralowców. Będzie można przejść się tunelem oceanicznym, gdzie nad głowami zwiedzających pojawiają się rekiny, płaszczki i inne ryby zamieszkujące strefę oceaniczną. Taki wieczór to też dobra okazja, by przyjrzeć się pracy nurków, dowiedzieć się co jedzą rekiny czy jak powstaje rafa koralowa. Dla tych, którzy chcą poznać tajemnice podwodnego świata, Orientarium ZOO Łódź przewidziało wejście do niedostępnego na co dzień piętra -1. Wizyta zakończy się poczęstunkiem i lampką wina. Koszt wieczoru z rekinami to 180 zł od osoby, a niepełnoletni uczestnicy muszą pojawić się w towarzystwie dorosłych opiekunów.

Kolacja w tunelu oceanicznym

Ci, którzy marzą o tym, by spędzić ten czas w niezwykle romantycznej atmosferze – mogą wybrać się na walentynkową kolację w tunelu oceanicznym. Orientarium Zoo Łódź zaplanowało dwa terminy takich kolacji: 12 i 14 lutego. Uczestnicy mogą liczyć na wyjątkową oprawę i elegancki posiłek, w trakcie którego do wyboru będą trzy rodzaje menu (mięsne, rybne i wegetariańskie) oraz butelka wina. Widoki w 26-metrowym tunelu, w którym będzie odbywał się wieczór, dostarczy gościom niezapomnianych wrażeń. Siedząc przy stoliku można jednocześnie obserwować życie głębin, przyjrzeć się rinom gitarowym czy rekinom brodatym. Voucher na kolację dla dwóch osób kosztuje 1000 zł. Można go nabyć w kasach ogrodu i poprzez stronę internetową.

ZOBACZ TAKŻE