Wiosenne Zakupy w Manufakturze. Spotkanie z siostrami ADiHD, zniżki i porady stylistów

W pierwszy kwietniowy weekend (1-2 kwietnia) Manufaktura po raz kolejny zorganizuje Wiosenne Zakupy – weekend zniżek i mnóstwa atrakcji. W programie m.in. spotkania ze stylistkami, projektantkami wnętrz, fizjoterapeutami i dietetykami.

Wiosenne Zakupy w Manufakturze. Spotkanie z siostrami ADiHD, zniżki i porady stylistów
Wiosenne Zakupy w Manufakturze. Spotkanie z siostrami ADiHD, zniżki i porady stylistów

Wiosenne Zakupy to idealny moment na zmiany, warto uzupełnić szafę o modne, letnie wzory i przygotować się na wiosenne przemeblowania. Manufaktura w pierwszy weekend kwietnia oferuje specjalne rabaty, ale zniżki to nie jedyny powód, by tam zajrzeć. 

Siostry ADiHD w Manufakturze

W sobotę Wiosenne Zakupy poprowadzą uwielbiane przez gości Manufaktury siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńska – dwie najbardziej rozpoznawalne w polskim internecie siostry, mieszkające w Łodzi. Dziewczyny opowiedzą nieco o swoich szafach, podpowiedzą, co wśród najnowszych trendów warto kupić, a także na jakie akcesoria stawiają w tym sezonie. 

W modowych strefach goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji i makijaży. Na warsztaty z customizacji będzie można przynieść swoje ubrania i nadać im nowy charakter, w strefie strojów wieczorowych dowiemy się, jakie dodatki i makijaże dobrać do kreacji, a w strefie design – architekt wnętrz doradzi, jak w prosty sposób odświeżyć dom przed świętami.

Konkurs dla klientów Manufaktury

W sobotę od godz. 14:00 do 18:00 na gości Manufaktury przygotowano konkurs. Aby wziąć w nim udział należy w sobotę, 1 kwietnia, zrobić zakupy za min. 100 zł i z paragonem zgłosić się do stanowiska konkursowego w rotundzie. Do wygrania będą setki nagród – karty podarunkowe Manufaktury o wartości 50 zł, ekologiczne torby Manufaktury z banerów oraz kosmetyki, biżuteria, akcesoria  i nagrody rzeczowe od najemców Manufaktury.

Atrakcje dla dzieci 

– W niedzielę zapraszamy na zakupy z dzieciakami – zachęcają organizatorzy. – Będą zajęcia taneczne, propozycje najmodniejszych fryzur i kulinarne przedświąteczne warsztaty dla najmłodszych. 

W programie także stylizacje dla najmłodszych i malowanie buziek. Wiosenne zakupy zaplanowano w pierwszy weekend kwietnia, w godz. 10:00–20:00.

ZOBACZ TAKŻE