Wodny Raj. Nowe jacuzzi i zmodernizowana sauna parowa czekają na gości! [SZCZEGÓŁY]

Pływalnia Wodny Raj zaprasza do nowego jacuzzi i zmodernizowanej sauny parowej. To nie tylko miłe spędzanie czasu, ale także inwestycja w swoje zdrowie. Regularne sesje zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów.

pływalnia
Wodny Raj. Nowe jacuzzi czeka na gości, fot. lodz.pl
11 zdjęć
pływalnia
pływalnia
pływalnia
pływalnia
pływalnia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (11)

Sauna parowa została odnowiona – jej środek wyczyszczono, wyszlifowano i pokryto nową, bezpieczną dla użytkowników warstwą powłoki akrylowej. Wymieniono też urządzenie podające parę. Koszt remontu to 33 tys. zł. 

Pływalnia otrzymała również nową wannę jacuzzi i nowe złoże w filtrze, co kosztowało 60 tys. zł.

Klienci korzystający z sauny parowej i jacuzzi nie muszą ponosić dodatkowych opłat, atrakcje są wliczone w cenę biletu. Do dyspozycji są jeszcze: sauna sucha i infrared – z drewna, które oddaje ciepło, a ławki nie parzą. Te sauny są dodatkowo płatne 0,70 gr za każdą minutę.

Pływalnia Wodny Raj. Godziny otwarcia i cennik

Już 12 lutego pływalnia Wodny Raj będzie dostępna dla wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku od godz. 6:00. 

Na pływalni Wodny Raj akceptowane są zniżki: dla posiadaczy Karty Łodzianina – 20%, oraz karty: MultiSport, FitProfit czy Medicover Sport.

W tygodniu koszt godzinnej wizyty wynosi: bilet normalny 20–22 zł, ulgowy 18–19 zł, w weekendy bilet normalny 25 zł, ulgowy 20 zł.

Korzystanie z sauny parowej niewątpliwie doda energii, zwiększy wydolność i zahartuje organizm. Średnia temperatura w saunie parowej utrzymywana jest na poziomie 45–55°C.

ZOBACZ TAKŻE