Wrócili do szóstki. Rezerwy ŁKS znów na miejscu dającym prawo gry w barażach o I ligę

Po wyjazdowej wygranej 1:0 z Sandecją Nowy Sącz piłkarze rezerw ŁKS w drugoligowej tabeli awansowali na szóste miejsce. To lokata, dająca prawo gry w barażach o awans do Fortuna 1. Ligi.

II liga piłki nożnej. Fot: Marek Młynarczyk

Losy meczu rozgrywanego w Niecieczy rozstrzygnęły się już w siódmej minucie. Autorem jedynego gola był Mateusz Bartków, który wkrótce po rozpoczęciu meczu pokonał własnego bramkarza, dziesięć minut przed końcem spotkania musiał opuścić boisko po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce.

Po wygranej z Sandecją ŁKS II ma na koncie 36 pkt. W 26. kolejce 30 marca łodzianie na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla zmierza się z zajmującą trzynastą lokatę bytomską Polonią. Początek meczu o godzinie 17:00.

Sandecja Nowy Sącz – ŁKS II Łódź 0:1 (0:1). Bramka: Mateusz Bartków (7, samobójcza).