Zapłać Kartą Łodzianina za bilet w MPK Łódź. Ale to nie koniec nowych funkcjonalności!

W 2022 r. Karta Łodzianina poszerzyła swoją ofertę o nowe pakiety i funkcjonalności. Od grudnia można nią także płacić za bilety MPK Łódź.

Zapłać Kartą Łodzianina za bilet w MPK Łódź
Zapłać Kartą Łodzianina za bilet w MPK Łódź

2022 r. był dla Karty Łodzianina bardzo intensywny – z prostej karty rabatowej stała się wielofunkcyjnym narzędziem. Wzbogaciła się o pakiety skierowane do studentów i seniorów, umożliwiła uzyskanie dodatkowych punktów w rekrutacji do przedszkoli, a pod koniec roku wprowadziła trzy nowoczesne rozwiązania dla posiadaczy aplikacji. Mogą oni bezpośrednio w telefonie kupować tańsze migawki, bilety parkingowe, a od grudnia również jednorazowe bilety MPK Łódź. To rozwiązanie nie tylko wygodniejsze, ale też bardziej ekologiczne!

Karta Łodzianina – jest na co czekać!

W 2023 r. Karta nie zamierza zwalniać tempa. W aplikacji będzie można kupić bilety do miejskich atrakcji, pojawią się intuicyjne płatności Google Pay i Apple Pay oraz wiele nowych funkcji, na które warto czekać!

Dzięki Karcie łodzianom udało się zaoszczędzić ponad 9 mln zł. Duży w tym udział Orientarium Zoo Łódź – bilet ze zniżką na tę atrakcję (40 zamiast 70 zł) kupiono aż 74 tys. razy.

ZOBACZ TAKŻE