Zrobić z poniedziałku najlepszy dzień w tygodniu. Widzew Łódź gra z Wisłą Płock!

Poniedziałek jest powszechnie nielubianym dniem, jednak dla kibiców Widzewa może być najlepszym w tym tygodniu. Warunek jest tylko jeden – pokonać Wisłę Płock i zrehabilitować się po porażce z Wartą Poznań.

Widzew Łódź
Widzew Łódź zagra z Wisłą Płock, fot. Marcin Bryja

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia w 23. kolejce Ekstraklasy w fatalnym stylu przegrali z Wartą Poznań. Była to pierwsza porażka w rundzie rewanżowej. Widzew zagrał bojaźliwie i bez pomysłu na kreację. Być może wynikało to z absencji dwóch istotnych zawodników, czyli Mato Milosa i Jordiego Sancheza. RTS chce jak najszybciej o tym zapomnieć i w Płocku pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy. – Mecze Wisły pokazują, jak groźny to rywal. Mimo że wynik nie zawsze był po ich myśli, w każdym spotkaniu tworzyli sytuacje, z których powinni zdobyć jedną czy dwie bramki. Teraz wygrali z Wartą. To będzie wymagający przeciwnik – mówił o rywalu na przedmeczowej konferencji trener Niedźwiedź.

Przypadek czy odrodzenie?

Szkoleniowiec Widzewa trafnie ocenił tegoroczne poczynania Nafciarzy. Gra wygląda lepiej niż wyniki. Od początku roku wygrali tylko jeden mecz. W środku tygodnia odrabiali kalendarzowe zaległości z Wartą Poznań. Czy to tylko przypadek, czy drużyna Pavola Stano nabierze wiatru w żagle? Przekonamy się w poniedziałek (13 marca) o godz. 19:00 na stadionie w Płocku.

ZOBACZ TAKŻE