Zwycięska seria Widzewa Łódź przerwana. Lider udzielił bolesnej lekcji

Na czterech zakończyła się seria kolejnych zwycięstw Widzewa w Fogo Futsal Ekstraklasie. Dobrą passę przerwał lider z Lubawy, który w meczu jedenastej kolejki zwyciężył w Łodzi 6:0.

Zwycięska seria Widzewa Łódź przerwana

W starciu z Constractem gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Przyjezdni w 8. minucie prowadzili już 2:0, a przed przerwą do swojego dorobku dorzucili dwa kolejne trafienia. Po zmianie stron lider rozgrywek podwyższył wynik i ostatecznie zwyciężył 6:0.

Po tym spotkaniu widzewiacy zostali więc z dorobkiem dziewiętnastu punktów, a w tabeli spadli na siódmą pozycję. W następnej serii spotkań zagrają na wyjeździe z czwartym w klasyfikacji Dremanem Opole Komprachcice, który do tej pory zgromadził dwadzieścia dwa oczka. Mecz rozpocznie się w niedzielę ,19 listopada, o godzinie 17:00.