wróć do artykułu
Zmieniaj zdjęcia za pomocą strzałek na klawiaturze
1 / 20

Remont Lutomierskiej idzie pełną parą. Połowa jezdni już gotowa [ZDJĘCIA]

Ikona kursora
Remont ul. Lutomierskiej
Na ul. Lutomierskiej pojawił się już nowy asfalt. Od poniedziałku, 29 kwietnia, kierowcy pojadą po nowej połowie drogi, a wykonawca rozpocznie drugą część remontu. <p>Remont ul. Lutomierskiej obejmuje odcinek od ul. Klonowej do al. Włókniarzy. Powstają nowe chodniki i jezdnia, infrastruktura dla rowerzystów, nowe przystanki oraz nasadzonych zostanie 25 nowych drzew, które stworzą zielony szpaler.<p> <p>Prace i idą pełną parą i gotowe mamy również pierwsze chodniki i część skrzyżowania z ul. Klonową, gdzie ponownie udostępniony będzie wjazd od strony ul. Kasprzaka.<p>
Na ul. Lutomierskiej pojawił się już nowy asfalt. Od poniedziałku, 29 kwietnia, kierowcy pojadą po nowej połowie drogi, a wykonawca rozpocznie drugą część remontu.

Remont ul. Lutomierskiej obejmuje odcinek od ul. Klonowej do al. Włókniarzy. Powstają nowe chodniki i jezdnia, infrastruktura dla rowerzystów, nowe przystanki oraz nasadzonych zostanie 25 nowych drzew, które stworzą zielony szpaler.

Prace i idą pełną parą i gotowe mamy również pierwsze chodniki i część skrzyżowania z ul. Klonową, gdzie ponownie udostępniony będzie wjazd od strony ul. Kasprzaka.


ZOBACZ TAKŻE