Betcris IV Liga. AKS SMS z kompletem punktów, Widzew II i ŁKS III z remisami

Komplet punktów AKS SMS i po jednym Widzewa II oraz ŁKS III – taki był efekt występów łódzkich drużyn w piętnastej kolejce piłkarskiej Betcris IV Lidze.

Betcris IV Liga. Fot. Marek Młynarczyk

Widzewiacy swój punkt wyszarpali w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie mierzyli się z prowadzącym w rozgrywkach Sokołem. Mecz zakończył się remisem 1:1, a przyjezdni zdobyli gola w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, po rzucie karnym wykorzystanym przez Daniela Mąkę.

Takim samym wynikiem zakończyło się wyjazdowe spotkanie ŁKS III ze Skalnikiem Sulejów. Atut własnego boiska wykorzystał natomiast AKS SMS. Zespół z Milionowej przed własną widownią wygrał 2:1 ze Startem Brzeziny.

Po piętnastu seriach spotkań otwierający tabelę Sokół ma 31 pkt. i o dwa oczka wyprzedza Polonię Piotrków Trybunalski, Widzew II oraz Ceramikę Opoczno. Piąty w klasyfikacji AKS SMS ma 28 pkt., a ósmy ŁKS III – 24. W 16. kolejce 11 listopada ŁKS III przy Minerskiej zmierzy się z KS Kutno (godz. 12:00), a AKS SMS w Zgierzu zagra z Borutą (godz. 14:00). Dzień później Widzew II podejmie Polonię (godz. 12:00).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ