Ciąg dalszy remontu w poradni przy Odrzańskiej. Teraz rehabilitacja

Rusza remont rehabilitacji w poradni należącej do Miejskiego Centrum Medycznego "Górna" przy ul. Odrzańskiej. Wcześniej w przychodni, z której korzysta 5 tysięcy pacjentów wyremontowano pomieszczenia, w których przyjmują lekarze pierwszego kontaktu oraz pediatrzy.

fot. ŁÓDŹ.PL
Przychodnia przy ul. Odrzańskiej
8 фотоs
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (8)

- Jeszcze w tym miesiącu planujemy rozpocząć prace przy modernizacji poradni rehabilitacyjnej. Trwa wybór wykonawcy inwestycji. Na czas remontu nie będziemy wstrzymywać prowadzenia fizjoterapii dla pacjentów. Pracownię przeniesiemy na pierwsze piętro budynku przy ul. Odrzańskiej. Poradnia zostanie zmodernizowana i przearanżowana. Planujemy modernizację elektryki oraz sanitariatów. Wprowadzimy dodatkowe udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Koszty prac szacujemy na około 550 tysięcy złotych - mówi Żaneta Iwańczyk, dyrektor MCM "Górna".

Kompleksowy remont poradni przy Odrzańskiej

W 2019 r. budynek przy ul. Odrzańskiej przeszedł kompleksową, wartą 1,7 mln zł termomodernizację. Zarówno elewacja, jak i otoczenie przeszło metamorfozę. Przychodnia, która ulokowała się w  budynku, w otoczeniu parkowej zieleni, odzyskała blask. Wyremontowana została też, za prawie 300 tys. zł,  poradnia dla dzieci na parterze budynku.

W 2020 r. remont zaś przeszły pomieszczenia na parterze, w których znajduje się poradnia dla osób dorosłych. Do dyspozycji pacjentów po modernizacji są nowe gabinety lekarskie oraz zabiegowy, pielęgniarski i położnej. Powstała też nowa rejestracja. Prace kosztowały ok. 350 tys. zł.

W sumie na inwestycje zaplanowane w poradni przy ul. Odrzańskiej od 2016 do 2022 r. MCM Górna planuje przeznaczyć 3 mln zł.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ