Nowa pracownia tomografii komputerowej powstaje w przychodni na Górnej

W przychodni przy ul. Tatrzańskiej 109 należącej do Miejskiego Centrum Medycznego Górna powstaje pracownia tomografii komputerowej. Jej otwarcie planowane jest na przełom marca i kwietnia. 

fot. ŁÓDŹ.PL
Dwa lata wcześniej podobna pracownia powstała w poradni przy al. Piłsudskiego 157
10 фотоs
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (10)

Trwają prace przy budowie pracowni tomografii komputerowej w poradni na Górnej. Montowane są instalacje, stawiane są niezbędne ścianki wydzielające pomieszczenia. Zakończenie prac planowane jest w marcu, a otwarcie poradni, po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, czyli na przełomie marca i kwietnia. 

Poradnia ulokuje się na parterze budynku miejskiej przychodni przy ul. Tatrzańskiej 109. Będzie w pełni dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. 

Pacjenci mają być w niej przyjmowani na podstawie skierowania w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dla chorych badania będą więc bezpłatne. 

Dwa lata wcześniej podobna pracownia powstała w poradni przy al. Piłsudskiego 157 należącej do Miejskiego Centrum Medycznego Widzew. To bardzo komfortowa sytuacja dla pacjentów przychodni, w której taki tomograf jest dostępny - szczególnie tych ukierunkowanych na leczenie specjalistyczne. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ