DevConf - konferencja dla programistów we wrześniu w Łodzi. "To festiwal branży IT!"

Rok 2022 będzie obfitował w ciekawe wydarzenia IT w Łodzi. Jednym z nich jest przeniesiona z Krakowa konferencja programistyczna DevConf, która odbędzie się na przełomie sierpnia i września.

fot. ŁÓDŹ.PL
Konferencja DevConf odbędzie się w Łodzi na początku września

Konferencja DevConf skierowana jest do profesjonalistów z branży IT, w szczególności do programistek i programistów, którzy szukają dodatkowych sposobów na poszerzenie swojej wiedzy. Wydarzenie to umożliwi bezpośredni kontakt z autorytetami z branży. Organizatorzy zaplanowali prelekcje i panele dyskusyjne, a także warsztaty z programowania dla licealistów.

- Bardzo się cieszę, że DevConf, wydarzenie rozpoznawalne nie tylko w Polsce, będzie odbywało się w Łodzi. Myślę, że ten swoisty festiwal IT otworzy również możliwość wymiany myśli, networkingu - tego wszystkiego, co aktualnie jest nam wszystkim potrzebne. Ogłaszamy wrześniową konferencję w atmosferze wojny i niesprawiedliwości, ale głęboko wierzę, że w naszym mieście trzeba realizować plany, aby przybyli do Łodzi nowi mieszkańcy z Ukrainy poczuli „normalność”, wiarę w ludzi i przyszłość – mówi Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi.

Konferencja DevConf odbędzie się w Łodzi w dniach 31.08 - 2.09.2022 r.

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ