Festiwal Great September w Łodzi, a na nim blisko 100 koncertów. Bilety już w sprzedaży

Blisko 100 koncertów w dniach 15–17 września 2022 r. złoży się na nowy łódzki festiwal Great September, który tworzą Artur Rojek (OFF Festival), Łukasz Minta (Spring Break) oraz miasto Łódź. Sprzedaż biletów na tę imprezę rozpoczyna się dziś, 30 marca.

Bilet na Great September uprawnia do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach festiwalu, a będą to trzy niezapomniane dni w Łodzi, w tym koncerty kilkudziesięciu wykonawców najróżniejszych gatunków muzycznych, od popowych przebojów po piwniczne hałasy, które odbędą się w różnych lokalizacjach oraz konferencja obejmująca gorące tematy, z jakimi mierzy się aktualnie branża muzyczna i rozrywkowa.

Każdy uczestnik festiwalu będzie mógł sam ułożyć sobie koncertowy plan, by zobaczyć i posłuchać najbardziej interesujących go wykonawców. Ich nabór jeszcze trwa (zainteresowani twórcy mogą zgłaszać się na e-mail: demo@greatseptember.pl). Nazwy artystów, którzy zaprezentują się na scenach Great September, zostaną ogłoszone już wkrótce.

Już dziś można jednak zagwarantować sobie obecność na tej unikatowej imprezie. Bilety na Great September Showcase Festival & Conference (15–17 września 2022 r.) w Łodzi w cenie 129 zł (do 31 sierpnia, od 1 września cena wzrośnie do 149 zł) są do nabycia w serwisach Eventim i eBilet oraz na stronie www.greatseptember.pl.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ