FINANTEQ z biurem w OFF Piotrkowska. Lider bankowości mobilnej szuka pracowników

FINANTEQ, pionier rozwiązań IT dla bankowości mobilnej, otworzył swoje biuro w Łodzi. Jest to już trzecia lokalizacja firmy po macierzystym Lublinie oraz biurze w Poznaniu. Siedziba to Co\Walk HUB w OFF Piotrkowska Center, gdzie dla pracowników przygotowano nie tylko stanowiska pracy, ale i pokoje do relaksu, strefy gier i zabaw czy siłowni.

fot. Finanteq S. A.
Finanteq, lider rozwiązań IT dla bankowości mobilnej, otworzył nowe biuro w Łodzi
9 фотоs
fot. Finanteq S. A.
fot. Finanteq S. A.
fot. Finanteq S. A.
fot. Finanteq S. A.
fot. Finanteq S. A.
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (9)

FINANTEQ zatrudnia ludzi z całej Polski i stale powiększa swój zespół. Pracownicy mogą wybrać preferowany sposób pracy: zdalny, stacjonarny lub hybrydowy.

Biuro w Łodzi to ważny krok do dalszego rozwoju i poszerzania bazy rekrutacyjnej nowych specjalistów. Decyzja o otwarciu placówki w Łodzi zapadła z uwagi na wielu pracowników technicznych, którzy chcieli pracować stacjonarnie:

– Siedzibę w Łodzi otworzyliśmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych deweloperów, którzy pomimo zdalnego trybu pracy, potrzebowali również miejsca do pracy stacjonarnej. Praca w biurze ma wiele zalet, a jako firma stawiamy na wzajemne relacje i dobrą komunikację, gdyż ma to przełożenie na pracę całego zespołu. – mówi Katarzyna Jarmosz-Kowalik, Scrum Master w FINANTEQ.

FINANTEQ szuka pracowników

Firma zatrudnia obecnie blisko 150 specjalistów i realizuje projekty dla banków na całym świecie (głównie w Europie i na Bliskim Wschodzie). Innowacyjność, technika i efektywność to wartości, którymi zespół kieruje się w codziennej pracy.

Najbardziej poszukiwani obecnie są eksperci techniczni, doświadczeni programiści (Java, iOS, Kotlin), analitycy biznesowi, testerzy, devops inżynierowie, scrum masterzy oraz juniorzy (iOS). Oferty pracy dostępne są na stronie: https://eleadergroup.com/kariera/oferty-pracy/.

O firmie

Zaczęło się kilkanaście lat temu od tworzenia oprogramowania do smartfonów. Do tej pory pracownicy zrealizowali kilkadziesiąt projektów bankowości mobilnej dla banków detalicznych i korporacyjnych na całym świecie. Aplikacje są wysoko oceniane zarówno przez klientów, jak i branżowe firmy ratingowe. Ich klienci to m.in. Santander Bank Polska, BNP Paribas Bank Polska, mBank, Arab Bank, National Bank of Kuwait, Credit Agricole, Nest Bank.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ