Grot Budowlani pokonują #VolleyWrocław. Fantastyczne zwycięstwo na Dzień Kobiet!

Takie mecze chcą oglądać fani Grot Budowlanych Łódź. Zespół Macieja Biernata zareagował najlepiej jak mógł na niespodziewaną porażkę z Pałacem Bydgoszcz i w świetnym stylu pokonał #VolleyWrocław. Kapitalnie w przyjęciu sprawowała się Justyna Łysiak, a Monika Fedusio punktowała niemal z każdej piłki.

Grot Budowlani pokonują #VolleyWorcław. Fantastyczny mecz łodzianek!
Grot Budowlani pokonują #VolleyWorcław. Fantastyczny mecz łodzianek! / fot. Budowlani
5 фотоs
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Początek meczu był wyrównany. Obie ekipy grały punkt za punkt, jednak od stanu 5:5 wrocławianki zaczęły budować przewagę. W ekipie Budowlanych szwankowało przyjęcie, które było na niskim, 19% poziomie. Wydawało się, że gospodynie mają wszystko pod kontrolą, a przynajmniej na to wskazywał wynik 15:10. Jednak w drugiej części seta podopieczne Macieja Biernata przeżyły odrodzenie. Najpierw serią zdobyły cztery punkty, a później skrupulatnie do końca seta zniwelowały stratę, finalnie wygrywając tę partię.