ŁKS przerywa remisową serię i wygrywa z Sandecją Nowy Sącz 1:0

Jeśli ŁKS miał się przełamać i przerwać serię 4 z rzędu remisów to nie było do tego lepszej okazji niż mecz z Sandecją. Drużyna z Nowego Sącza to zdecydowanie najsłabszy zespół w lidze. Nie na darmo zamyka całe zestawienie. Na szczęście Rycerze Wiosny wykorzystali swoją okazję i wygrali na własnym boisku z „czerwoną latarnią” Fortuna 1 Ligi 1:0.

8 фотоs
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (8)

W pierwszej połowie to ŁKS dominował. Obserwując grę obu zespołów, dało się zauważyć, że ich miejsca w tabeli nie są przypadkiem. Choć z czasem i przyjezdni zaczęli stwarzać zagrożenie dla bramki gospodarzy. Łodzianie mieli co najmniej kilka dobrych okazji do objęcia prowadzenia. W 29. minucie z dystansu próbował strzelać Trąbka, ale zabrakło dosłownie centymetrów i piłka trafiła w poprzeczkę. Blisko zdobycia gola był też Tutyskinas, który w doliczonym czasie gry mocno strzelił z ponad 20 metrów, ale również się pomylił i trafił w słupek.