Parkingi w Łodzi. Nowe parkomaty i aplikacje. Dla kogo zwolnienie z opłat? [SZCZEGÓŁY]

Wraz z nowym operatorem Strefy Płatnego Parkowania w Łodzi wprowadzono nowe rozwiązania i więcej płatności mobilnych, aby parkowanie było wygodne i dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Strefa Płatnego Parkowania
Nowe rozwiązania sprawiają, że parkowanie jest łatwiejsze i bardziej dostępne również z poziomu telefonu komórkowego, fot. LODZ.PL
5 фотоs
Strefa Płatnego Parkowania
Miejsce dla niepełnosprawnych parking
Dworzec Fabryczny Parking
Strefa Płatnego Parkowania
Strefa Płatnego Parkowania
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Aplikacja w smartphonie pozwoli zaoszczędzić czas i zminimalizować formalności. Nie trzeba szukać parkomatu ani wiedzieć z góry, jak długo chce się korzystać z danego miejsca postojowego - po prostu uruchamiamy parkowanie, a opłata naliczona zostanie dopiero, gdy wrócimy do auta. Nie musimy niczego zostawiać za szybą. Kontrola odbywa się na podstawie numerów rejestracyjnych. Wystarczy raz wpisać numer swojego samochodu do komórki (można mieć numery kilku pojazdów jednocześnie) i całą resztę obsługiwać z poziomu telefonu.

Parkingi w Łodzi - 8 aplikacji mobilnych

W Łodzi możemy korzystać z 8 aplikacji: AnyPark, CityParkApp, ePARK, FlowbirdParking, moBILET, MobiParking, mPay oraz z parkowania za pomocą Karty Łodzianina. Szeroki wybór sprawia, że odnajdą się tu wszyscy użytkownicy, także przyjeżdżający z innego miasta i tam korzystający ze swojej aplikacji. Dla miejscowych najwygodniejsza będzie ostatnia z opcji, niewymagająca instalowania dodatkowego oprogramowania (poza tym Karty Łodzianina). 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ