W sobotę, 27 czerwca drogowcy zamkną przejazd między ul. Wycieczkową a ul. Serwituty. Autobusy MPK Łódź linii 66 będą jeździć skróconą trasą, z Ronda Powstańców 1863 r. do krańcówki przy klasztorze w Łagiewnikach. A dla mieszkańców Modrzewia uruchomiona zostanie linia Z66 która zapewni dojazd od strony Strykowskiej.
Kolejny odcinek drogi – między ul. Wycieczkową a szpitalem, będzie remontowany połówkowo, a to oznacza, że ulica cały czas będzie przejezdna. Wszystkie prace mają zakończyć się jeszcze w lipcu.
