Seniorze, czy wiesz, z jakich szczepień możesz korzystać? Przyjdź na spotkanie informacyjne!

Z okazji Europejskiego Tygodnia Szczepień Miejskie Centrum Medyczne „Widzew” zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie, które odbędzie się w piątek, 26 kwietnia o godz. 11:00 w Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Szpitalnej 6.

szczepienie starszej osoby
Seniorze, czy wiesz, z jakich szczepień możesz korzystać?

Szczepienia uratowały życie wielu milionom ludzi na całym świecie. Do powszechnego użytku zostały wprowadzone niecałe 100 lat temu, a mimo to wiele osób jest do nich nieprzekonanych. Niechęć często wynika z braku wiedzy. Dlatego z okazji Europejskiego Tygodnia Szczepień MCM „Widzew” zaprasza na wykład oraz rozmowę na temat szczepień.

Prelegenci z Państwowej Inspekcji Sanitarnej wyjaśnią, jakie szczepionki i dlaczego są skierowane do osób po 60. roku życia. Powiedzą również, które z nich są refundowane i w jakich miesiącach należy z nich skorzystać. Po wykładzie, przy herbacie i w swobodnej atmosferze, będzie można zadać pytania dotyczące szczepień.

Chętni seniorzy będą mogli wykonać pomiar ciśnienia krwi i tkanki tłuszczowej oraz bilans pod kątem chorób nowotworowych.

Na spotkanie nie obowiązują zapisy, a udział w nim jest bezpłatny.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ