Zabytkowy pałac Steinertów. Tu powstaje nowa łódzka szkoła dla liderów [ZDJĘCIA]

27 listopada zadebiutuje w Łodzi szkoła dla osób widzących się w polityce, zarówno krajowej, jak i lokalnej. Ulokowała się w wyremontowanym pałacu braci Steinertów przy ul. Piotrkowskiej 272 A i B.

fot. ŁÓDŹ.PL
W pałacu Steinertów będzie mieć siedzibę Studium Public Leadership
9 фотоs
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (9)

Samorządowcy, osoby publiczne czy też managerowie pracujący w administracji publicznej będą uczyli się w Łodzi wystąpień publicznych, tworzenia strategii, zarządzania zespołami, radzenia sobie z kryzysami oraz rozmawiania z mieszkańcami.

Wśród wykładowców znajdziemy sporo znanych osób ze świata filmu i teatru, polityki oraz marketingu, m.in.: Michała Żebrowskiego, Michała Kamińskiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Mirosława Oczkosia czy też Mateusza Zmyślonego.

Studium Public Leadership jest skierowane dla każdego zainteresowanego, a więc możliwe, że w jednej grupie na zajęciach będą ze sobą współpracować politycy PO z PiS czy Kukiza z Razem i zastanawiać się, jak skutecznie prowadzić kampanię?

Szkołę prowadzi Instytut Heweliusza. Dlaczego zdecydowali się właśnie na Łódź? – Bo to centrum Polski i trudno sobie wyobrazić inne miasto na premierę tego projektu – mówi Ilona Byra z IH.


Projekt pn. "Zagospodarowanie obiektów pofabrycznych i kompleksu pałacowego Steinertów" został zrealizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-RPLD.06.03.01-10-0003/16-00 zawartej w dniu 28 kwietnia 2017r. Projekt zrealizowany w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ