Zaczynają się remonty Maratońskiej i Inowrocławskiej. Ważne zmiany dla kierowców

Rozpoczynają się remonty kolejnych łódzkich ulic. Wkrótce wygodniej i bezpieczniej będzie się jeździć m.in. po ważnych dla mieszkańców Retkini ulicach Maratońskiej i Waltera-Janke. Nową nawierzchnię i aż 100 nowych miejsc parkingowych zyska ulica Inowrocławska.

Ulica Maratońska w Łodzi
Ulica Maratońska w Łodzi
7 фотоs
Ulica Maratońska w Łodzi
Ulica Inowrocławska w Łodzi
Ulica Waltera-Janke w Łodzi
Ulica Maratońska w Łodzi
Ulica Inowrocławska w Łodzi
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (7)

Przyszła pora na remont kolejnego odcinka ul. Maratońskiej – w kierunku dworca Łódź Kaliska, a także al. Waltera-Janke – od al. Wyszyńskiego do ul. Obywatelskiej. Prace prowadzone będą połówkami, dwukierunkowy ruch pojazdów przejmie niezajęty pracami pas drogi. Roboty na ul. Maratońskiej rozpoczną się we wtorek(14 listopada), a na ul. Waltera-Janke w środę (15 listopada). Natomiast w czwartek (16 listopada) naprawiany będzie fragment ul. Krzemienieckiej przy ul. Konstantynowskiej.

Duże zmiany na Inowrocławskiej

Ulica Inowrocławska poza nową nawierzchnią zyska też ponad 100 miejsc parkingowych, przystanek autobusowy, nowe chodniki i 17 dodatkowych drzew. Na czas prac, które rozpoczną się we wtorek (14 listopada), ulica będzie jednokierunkowa od ul. Żubardzkiej do ul. Wielkopolskiej. Bez zmian kursować będą autobusy.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ